Warning: Use of undefined constant ‘COOKIE_DOMAIN’ - assumed '‘COOKIE_DOMAIN’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ugurkotb/kurumsalgayrimenkul.com.tr/wp-config.php on line 70

Warning: Use of undefined constant ‘ - assumed '‘' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ugurkotb/kurumsalgayrimenkul.com.tr/wp-config.php on line 70

Warning: Use of undefined constant kurumsalgayrimenkul - assumed 'kurumsalgayrimenkul' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ugurkotb/kurumsalgayrimenkul.com.tr/wp-config.php on line 70

Warning: Use of undefined constant com - assumed 'com' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ugurkotb/kurumsalgayrimenkul.com.tr/wp-config.php on line 70

Warning: Use of undefined constant tr’ - assumed 'tr’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ugurkotb/kurumsalgayrimenkul.com.tr/wp-config.php on line 70
Hacizli ve İcradan Satış Aşamasında ki Mülkümü Nasıl Satabilirim? - Kurumsal Gayrimenkul

Hacizli Gayrimenkulünüz veya İcradan Satış Aşamasında olan Gayrimenkulünüz Nasıl Kurtulabilir veya En Uygun Şekilde Nasıl Değerlendirilebilir?

Üzerinde haciz olan gayrimenkul, borcun ödenmemesi halinde aşama aşama icra yolu ile satışa doğru gitmektedir. Ve bu süreç her bir taraf için zorlu ve yıpratıcıdır.

Yıllar süren çalışma ve nice emekler ile elde edilen gayrimenkullerin yok pahasına satışına şahit olmak son derece üzücüdür.

Bu sürecin manevi sıkıntılarını yaşamak bir yana gayrimenkulün satışına kadar geçen her aşamadaki tüm masraflar ve işleyen tüm faizler borçluların yani sizlerin sırtına yüklenmektedir.

Kurumsal Gayrimenkul Türkiye olarak biz bu aşamalarda devreye giriyor ve sizlere çözümler sunuyoruz.

Yürüttüğümüz Hukuki ve mali sistemimiz, ülkemizde birçok kişinin en büyük problemi haline gelen bu sorunu, tüm  uzman hukukçu ve mali danışman kadromuzla tarafların yüzünü güldürecek bir şekilde çözmeyi amaçlamaktadır.

İlk Aşama;

Öncelikle 81 İl – 922 İlçede, bu konuda uzmanlaşmış hukukçularımız ve mali danışmanlarımız içinde bulunduğunuz durumun teknik analizini yaparak tarafınıza 48 saat içerisinde Mevcut durumunuz ve Nasıl kurtulabileceğinize dair raporlarını sunar.

Ortaya çıkan raporlar doğrultusunda,

  • Tüm taraflarla görüşerek öncelik olarak gayrimenkulünüzün icradan satışı olmadan konunun çözüme ulaşmasını sağlamak.
  • Uzlaşma olmaması halinde, taraflarla yapılan ortak bir anlaşma ile, icra satış gününden önce mali danışmanlarımız tarafından gayrimenkulünüzün  rayicine en yakın değerden satılması veya tarafımızdan satın alınması.

Böylece Hacizli Gayrimenkul

İcradan yarı fiyatına satılmamış olup, borç tamamen kapatılıp kalan bakiye mevcut ise borçluya iade edilir.

Tüm bu süreçler Resmi Arabuluculuk Çözüm Yöntemi içerisinde, taraflara tam güvence sağlanarak resmi olarak yapılmaktadır.

Çözüm Masası Başvuru: 0216 349 49 09 – 0532 152 94 84

Compare